Základní škola
Frýdek-Místek, Pionýrů 400

Štafetový závod žáků 7. tříd – zlatý hattrick ŠESTKY

Dne 22. 9. 2017 proběhl na stadionu TJ Slezan ve Frýdku-Místku vložený štafetový závod žáků 7. tříd základních škol, který již tradičně doplnil mezinárodní Olympiádu mentálně postižené mládeže.

Soutěže se zúčastnilo pět žáků naší školy, jejichž úkolem bylo oběhnout 5×400 m. Na dráze se utkalo pět týmů z místeckých škol a naše družstvo bylo opět ve výborné kondici. Již ze začátku závodu si naši běžci udělali dostatečný náskok, který nikdo z dalších týmů neohrozil, a celý štafetový závod VYHRÁLI. Již třetím rokem proto zůstává krásný putovní pohár pro vítěze závodu v držení naší školy.

K tomuto úspěchu gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy Hance Karpové, Evě Lubinové, Ondrovi Radilovi a Ondrovi Chudjakovi ze 7.B a Štěpánu Surmovi ze 7.A.