Základní škola
Frýdek-Místek, Pionýrů 400

Výchovné poradenství

Přijímací zkoušky – termíny; dny otevřených dveří; vojáci – beseda

Vážení rodiče,

v příloze zasílám důležité termíny týkající se přijímacího řízení, aktualizovaný seznam dnů otevřených dveří (termín prosím vždy ověřte na webových stránkách dané školy)a pozvánku na besedu o vojenském školství.

Mgr. L. Hradilová


Trhy vzdělávání

Vážení rodiče,

dovoluji si Vás upozornit na blížící se termíny důležitých akcí pro Vás a Vaše děti, které Vám mohou přiblížit nabídku jednotlivých středních škol.
Jedná se o Trh vzdělávání (burza SŠ), který se uskuteční dne 7.11. v hale Polárka, a výstavu Středoškolák, vysokoškolák, které je možné se zúčastnit ve dnech 1. a 2. prosince na výstavišti Černá louka Ostrava, kde se představí střední a vysoké školy se svou nabídkou studijních oborů.

Odkaz na web této akce http://cerna-louka.cz/cs/stredoskolak-vysokoskolak-2017

Mgr. Lenka Hradilová, výchovná poradkyně


Informace k přijímacímu řízení na středních školách – ZDE


Dny otevřených dveří na středních školách v Moravskoslezském kraji:

  1. listopadu 2017

08:00 – 16:00 Střední umělecká škola, Ostrava, příspěvková organizace

 

  1. listopadu 2017

08:00 – 16:00 Střední umělecká škola, Ostrava, příspěvková organizace

 

  1. listopadu 2017

08:00 – 15:30 Třinecká obchodní akademie, spol. s r.o.

09:00 – 16:00 EDUCA – Střední odborná škola,s.r.o.

 

  1. listopadu 2017

09:00 – 13:00 Hotelová škola a Obchodní akademie Havířov s.r.o.

 

  1. listopadu 2017

08:00 – 17:00 Střední průmyslová škola, Frýdek-Místek, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, příspěvková organizace

15:00 – 18:00 AHOL – Střední škola gastronomie, turismu a lázeňství

 

  1. listopadu 2017

08:00 – 16:00 Střední odborná škola NET OFFICE Orlová, spol. s r.o.

12:00 – 18:00 Střední škola elektrotechnická, Ostrava, Na Jízdárně 30, příspěvková organizace

13:30 – 15:00 Obchodní akademie a Střední odborná škola logistická, Opava, příspěvková organizace

 

  1. listopadu 2017

08:00 – 17:00 Střední škola řemesel, Frýdek-Místek, příspěvková organizace

 

  1. listopadu 2017

09:00 – 13:00 Střední škola technických oborů, Havířov-Šumbark, Lidická 1a/600, příspěvková organizace

09:00 – 13:00 Střední škola řemesel, Frýdek-Místek, příspěvková organizace

 

  1. listopadu 2017

08:00 – 17:00 Obchodní akademie a Střední odborná škola logistická, Opava, příspěvková organizace

 

  1. listopadu 2017

14:00 – 18:00 Střední škola, Havířov-Šumbark, Sýkorova 1/613, příspěvková organizace

 

  1. listopadu 2017

16:00 – 17:30 Střední průmyslová škola stavební, Opava, příspěvková organizace

 

  1. prosince 2017

09:00 – 16:00 EDUCA – Střední odborná škola,s.r.o.

14:00 – 18:00 Střední škola technická a dopravní, Ostrava-Vítkovice, příspěvková organizace

15:00 – 18:00 AHOL – Střední škola gastronomie, turismu a lázeňství

 

  1. prosince 2017

14:00 – 17:00 VÍTKOVICKÁ STŘEDNÍ PRŮMYSLOVÁ ŠKOLA

14:00 – 18:00 Střední škola, Havířov-Šumbark, Sýkorova 1/613, příspěvková organizace

14:00 – 18:00 Střední průmyslová škola, Ostrava – Vítkovice, příspěvková organizace

 

  1. prosince 2017

08:00 – 17:00 Odborné učiliště a Praktická škola, Hlučín, příspěvková organizace

09:00 – 16:00 Gymnázium a Střední odborná škola, Frýdek-Místek, Cihelní 410, p.o.

09:00 – 17:00 Hotelová škola, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace

09:00 – 17:00 Střední škola služeb a podnikání, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace

12:00 – 18:00 Střední škola elektrotechnická, Ostrava, Na Jízdárně 30, příspěvková organizace

 

  1. prosince 2017

09:00 – 13:00 Hotelová škola a Obchodní akademie Havířov s.r.o.

10:00 – 15:30 Třinecká obchodní akademie, spol. s r.o.

 

  1. prosince 2017

14:00 – 18:00 RB Střední odborné učiliště autoopravárenské, s.r.o.

15:00 – 18:00 Střední škola společného stravování Ostrava-Hrabůvka, příspěvková organizace

 

  1. prosince 2017

14:00 – 18:00 Střední škola, Havířov-Šumbark, Sýkorova 1/613, příspěvková organizace

 

  1. prosince 2017

09:00 – 13:00 Střední škola technických oborů, Havířov-Šumbark, Lidická 1a/600, příspěvková organizace

 

  1. ledna 2018

10:00 – 13:00 Střední průmyslová škola, Ostrava – Vítkovice, příspěvková organizace

13:00 – 15:00 Mezinárodní obchodní akademie Ostrava, s.r.o.

15:00 – 17:00 Gymnázium PRIGO, s.r.o.

15:00 – 17:00 Přírodovědné gymnázium Ostrava, s.r.o.

 

  1. ledna 2018

08:00 – 15:30 Třinecká obchodní akademie, spol. s r.o.

14:00 – 18:00 Střední škola technická a dopravní, Ostrava-Vítkovice, příspěvková organizace

 

  1. ledna 2018

14:00 – 18:00 RB Střední odborné učiliště autoopravárenské, s.r.o.

15:00 – 18:00 Střední škola společného stravování Ostrava-Hrabůvka, příspěvková organizace

 

  1. ledna 2018

08:00 – 15:00 Odborné učiliště a Praktická škola, Hlučín, příspěvková organizace

 

  1. ledna 2018

09:00 – 12:00 VÍTKOVICKÁ STŘEDNÍ PRŮMYSLOVÁ ŠKOLA

09:00 – 13:00 Hotelová škola a Obchodní akademie Havířov s.r.o.

10:00 – 14:00 Obchodní akademie a Střední odborná škola logistická, Opava, příspěvková organizace

 

  1. ledna 2018

08:00 – 17:00 Střední průmyslová škola, Frýdek-Místek, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, příspěvková organizace

15:00 – 18:00 AHOL – Střední škola gastronomie, turismu a lázeňství

 

  1. ledna 2018

12:00 – 18:00 Střední škola elektrotechnická, Ostrava, Na Jízdárně 30, příspěvková organizace

 

  1. ledna 2018

09:00 – 12:00 Střední škola, Havířov-Šumbark, Sýkorova 1/613, příspěvková organizace

 

  1. ledna 2018

08:30 – 16:00 Střední škola, Bohumín, příspěvková organizace

14:00 – 17:00 VÍTKOVICKÁ STŘEDNÍ PRŮMYSLOVÁ ŠKOLA

 

  1. ledna 2018

08:30 – 17:00 Hotelová škola, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace

 

  1. ledna 2018

09:00 – 13:00 Střední škola technických oborů, Havířov-Šumbark, Lidická 1a/600, příspěvková organizace

13:00 – 15:00 Mezinárodní obchodní akademie Ostrava, s.r.o.

15:00 – 17:00 Gymnázium PRIGO, s.r.o.

15:00 – 17:00 Přírodovědné gymnázium Ostrava, s.r.o.

 

  1. ledna 2018

08:00 – 16:00 Střední odborná škola NET OFFICE Orlová, spol. s r.o.

 

  1. ledna 2018

15:00 – 17:00 Střední průmyslová škola stavební, Opava, příspěvková organizace

 

  1. února 2018

14:00 – 18:00 RB Střední odborné učiliště autoopravárenské, s.r.o.

 

  1. února 2018

14:30 – 17:00 Gymnázium a Střední odborná škola, Frýdek-Místek, Cihelní 410, p.o.

 

  1. února 2018

14:00 – 18:00 Střední škola technická a dopravní, Ostrava-Vítkovice, příspěvková organizace

15:00 – 18:00 Střední škola společného stravování Ostrava-Hrabůvka, příspěvková organizace

15:00 – 18:00 AHOL – Střední škola gastronomie, turismu a lázeňství

 

  1. února 2018

12:00 – 18:00 Střední škola elektrotechnická, Ostrava, Na Jízdárně 30, příspěvková organizace

 

  1. února 2018

15:00 – 17:00 Přírodovědné gymnázium Ostrava, s.r.o.

 

  1. února 2018

13:00 – 15:00 Mezinárodní obchodní akademie Ostrava, s.r.o.

15:00 – 17:00 Gymnázium PRIGO, s.r.o.

 

  1. června 2018

16:00 – 22:00 Střední umělecká škola, Ostrava, příspěvková organizace

 

Odkazy na články:

Práce rukama se opět blíží ceně zlata