Základní škola
Frýdek-Místek, Pionýrů 400

Naši šachisté opět postoupili na MČR

Ve čtvrtek 18. 1. 2018 jsme se již poněkolikáté mohli radovat z úspěchu našich šachistů, kteří v krajském finále, které letos proběhlo v Krnově, obsadili krásné 2. místo a opět postoupili na mistrovství České republiky školních týmů v šachu pro 2. stupeň základních škol. Za vítězem zaostali o 3,5 bodu, mezi námi a 3. místem byl propastný rozdíl 6,5 bodu.

Za letošním úspěchem stojí již ostřílení šachisté z 2. stupně – Radek Halamíček (9.A), Petr Gnojek a Tobiáš Krejčok (7.A) a „benjamínek“ Matyáš Paseka, který byl do týmu dosazen z 1. stupně (5.A).

Všem čtyřem chlapcům gratulujeme k postupu do dalšího kola a děkujeme za skvělé výkony. Matyáš se na 4. šachovnici umístil na celkovém 1. místě, Tobiáš a Petr na třetí a druhé šachovnici shodně na 2. místě a Radek na nejtěžší 1. šachovnici na 5. místě.

Chlapcům přejeme mnoho úspěchů v republikovém finále, na kterém budou obhajovat skvělé 2. místo z minulého roku.