Základní škola
Frýdek-Místek, Pionýrů 400

Vánoční sportovní turnaje

Vánoční turnaj ve stolním tenise

Vánoční turnaj ve stolním tenise proběhl 21. 12. 2018 souběžně s turnajem v přehazované a fotbalu. Letos se ho zúčastnilo 8 hráčů a vítězem se stal Michael Czudek z 9.A. Druhý skončil Tomáš Novák ze 7.A a na třetím místě se umístil Mário Kakara z 9.A.

Vítěz turnaje si na závěr zahrál se správcem haly Ivo Peterem, který hraje okresní soutěž 2. třídy. Na jeho výkon Michael rozhodně neměl, ale měl možnost zahrát si pěkný ping-pong.

Všem zúčastněným děkuji za pěkné výkony a snahu.

Vánoční turnaj v kopané

Poslední školní prosincový den byl jako každý rok na druhém stupni ve znamení sportovních turnajů. Turnaj v halové kopané byl velice dramatický. Poněvadž bylo více týmů než loni, soutěžily třídy mezi sebou pouze v daném ročníku. Turnaje se již tradičně zúčastnil tým zaměstnanců školy a bývalých žáků, který hrál zápasy proti 9. třídám. Každý tým získal diplom a medailisté i sladkou odměnu. Všem děkujeme za férový turnaj.

Vánoční turnaj v přehazované

Jako již každoročně se v předvánočním čase uskutečnil turnaj v přehazované děvčat. Protože skoro všechny třídy poslaly své zástupkyně, zvlášť mezi sebou bojovala děvčata 6. a 7. tříd (6 týmů) a děvčata 8. a 9. tříd (6 týmů).

Družstva tedy byla rozdělena podle věku do čtyř skupin. Ve skupině hrál každý s každým, takže o perné sportovní chvilky nebyla nouze. Po základních skupinách svedla děvčata ještě další boje, v nichž se spolu utkaly vítězky jednotlivých skupin, dále ty, které skončily druhé, i ty, které skončily třetí. Po napínavých bojích bylo pořadí následující: